سرمربی قرمزها همچنین تاکید کرد وضعیت مصدومان تیمش فردا مشخص خواهد شد.

فردا شب (سه شنبه) تیم های لیورپول و بایرن مونیخ در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند.

به نقل از لیورپول اکو، یورگن کلوپ، سرمربی باشگاه لیورپول ابتدا در خصوص خط دفاع تیمش گفت:

شما می خواهید ترکیب تیمم را بچینید؟ در مورد لوورن باید ببینیم چه پیش می آید. روز گذشته او تمرین مشخصی داشت. باید ببینیم واکنشش تا روز بازی چگونه خواهد بود. بله می دانم اگر فابینیو مدافع میانی تیمم روبروی بایرن مونیخ باشد، کارش آسان نخواهد بود ولی این بستگی دارد که ما به طور کلی چگونه در زمین دفاع کنیم. داریم روی این مسئله کار می کنیم زیرا برای کیفیت بایرن مونیخ احترام زیادی قائلیم.

وی ادامه داد:

ما بازی به بازی پیش می رویم. اکنون تمرکزمان روی بایرن مونیخ است و اصلا راجع به بازی بعد از آن (با منچستریونایتد) فکر نمی کنیم. ماه های سختی را تاکنون سپری کرده ایم و در واقع این همیشه دشوار است. ما نیز باید همیشه آماده مبارزه و رقابت باشیم. بایرن مونیخ 6 سال پیاپی قدرت اول بوندس لیگا بود و اکنون کاملا مشخص است سال سختی را سپری می کنند. البته هنوز چیزی در بوندس لیگا مشخص نشده و آنها در اروپا نیز حذف نشده اند.

سرمربی لیورپول تصریح کرد:

مردم زیادی در آلمان لیورپول را به عنوان احساسی ترین باشگاه دنیا می شناسند. پس اجازه دهید کنار هم از این مسابقه لذت ببریم. تا به امروز شاید ما بیش از چیزی که مردم انتظار داشته اند نتیجه گرفته ایم و شاید مردم انتظار بیشتری از بایرن مونیخ تا کنون داشته اند ولی باید بگویم که هردو تیم در شرایط مشابهی هستند.

کلوپ اضافه کرد:

اینکه بازی رفت در آنفیلد و برگشت در آلمان است، اهمیتی ندارد. ما با منچسترسیتی نیز سال گذشته اولین بازی مان را در خانه سپری کردیم. وقتی دو تیم خوب با هم مسابقه می دهند، اینکه کدام یک در بازی برگشت میزبان باشد، تصمیم گیرنده تیم صعود کننده نیست. دو مرحله بازی وجود دارد و ما روی هر دو 100 درصد تمرکز خواهیم کرد. اکنون زمان آن است که در خانه بهترین عملکردمان را نشان دهیم.

سرمربی قرمزها تاکید کرد:

یک تعطیلات کوتاه داشته ایم و از آن برای کار روی چیزهای زیادی از جمله مسائل تاکتیکی و آمادگی جسمانی استفاده کردیم. اینکه در ریتم بازی باشیم یا استراحت کنیم کدام بهتر است؟ مطمئن نیستم. شاید فردا شب جواب این سوال را بگیرید.

وی در خصوص مصدومان ادامه داد:

اکنون نمی توانم 100 درصد چیزی را بگویم. هنوز دوشنبه است و سه شنبه تقریبا همه چیز مشخص خواهد شد. وینالدوم تمرین خوبی داشت و شکیری نیز به همین شکل بود. این تمام چیزی است که می توانم بگویم.

کلوپ در مورد حضور دو شاگرد سابق خود یعنی روبرت لواندوفسکی و متس هوملس در بایرن مونیخ اضافه کرد:

هردو بازیکنانی فوق العاده هستند. باید سپاسگزار باشم زیرا بدون آنها دوران حرفه ای من به شکل فعلی رقم نمی خورد. همه ما از داشتن چنین بازیکنانی سود بردیم. اولین دیدار و مکالمه ام با هردو را به یاد دارم. این بخشی از زندگی ام است.

جوردن هندرسون، کاپیتان قرمزها ابتدا در خصوص مصدومیتش گفت:

در حال حاضر شرایطم خوب است. کمی قبل از بازی مقابل وست هم مشکل داشتم ولی سعی کردم بیشتر احتیاط کنم.

وی در مورد نبی کیتا افزود:

همه می توانند ببینند که نبی به عنوان یک فوتبالیست چقدر خوب است. حضور در باشگاه بزرگی مانند لیورپول و تغییر دادن لیگ و آمدن به انگلستان برای هر کسی سخت بوده و نیاز به زمان دارد ولی نبی کارش را تاکنون بسیار خوب انجام داده و شما توانایی های او را دیده اید.

هندرسون در خصوص سفر تمرینی تیم به اسپانیا گفت:

تمرین در اسپانیا نه فقط برای رویارویی با بایرن مونیخ بلکه برای ماه های آتی و به پایان رساندن فصل به بهترین شکل ممکن خوب بود.

کاپیتان لیورپول در مورد غیبت ویرجیل فن دایک اضافه کرد:

این فقدان بزرگی است ولی فکر می کنم تیم کیفیت لازم را برای مقابله با چنین شرایطی دارد. این به تمام تیم بستگی دارد که چگونه دفاع کنند و هرکس در آن پست بازی کند، می داند نقشش چیست و چه انتظاری از او می رود.

وی تصریح کرد:

قطعا تجربه فصل گذشته به کارمان خواهد آمد. ما سال گذشته بازی های زیادی در اروپا داشتیم. برای ما بازی فردا شب، بزرگترین بازی فصل است. ما این گونه به مصاف تیم ها می رویم. من نیز مانند بقیه بازیکنان فکر می کنم که به اندازه کافی قوی هستیم که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا رقابت کنیم.

 

اگر دنبال کار اینترنتی بدون سرمایه هستی پیشنهاد میکنم حتما از لینک زیر دیدن کن :

www.onexiran.com