مرجع خبری رئال مادرید : رئال مادرید لوپتگی مشکلات عدیده ای دارد و به همین خاطر است که 409 دقیقه پیاپی است که گل نزده . به همین بهانه برخی از دلایل بحران رئال را مرور می کنیم.

مشکلات در خط حمله: رئال مادرید، رونالدو را از دست داد و عملا هیچ جانشینی برایش نخرید. گزینه هایی مثل کین و لواندوفسکی می توانستند به رئال بیایند اما این اتفاق رخ نداد. ضعف رئال در خط حمله به خصوص با کیفیت نازل بنزما مشهود است.

خط دفاع نامطمئن : رئال در این فصل در 11 بازی 12 بار دروازه اش باز شده نکته ای که نشان می دهد خط دفاع رئال بسیار زخم پذیر است و تیم لوپتگی نتوانسته این مشکل را حل کند.

مصدومیت بازیکنان خلاق: کارواخال، مارسلو و ایسکو سه بازیکنی که خیلی به حملات رئال می توانستند کمک کنند مصدوم شده اند و این مشکل نیز به سادگی قابل چشم پوشی نیست.

خستگی جام جهانی: مودریچ عملا تائید کرده که خستگی جام جهانی روی عملکردش تاثیر گذاشته است. بازیکنان دیگری نظیر واران و کورتوا نیز می توانند همین بهانه را داشته باشند.

دلتنگی برای زیدان : نمی توان نقش مربی بزرگی نظیر زیدان را نادیده گرفت. لوپتگی گزینه اول رئال نبود چرا که باشگاه پس از ناکامی در استخدام پوچتینو، کلوپ یا آلگری به سراغ وی آمد. مربی باسکی نتوانسته موفق شود.

http://real-madrid.ir/fa/?p=200064

 

اگر دنبال کار اینترنتی بدون سرمایه هستی پیشنهاد میکنم حتما از لینک زیر دیدن کن :

www.onexiran.com