اتلتیکو در اسپانیا به “ال پوپاس” یا “نفرین شدگان” معروف است. لقبی که رئیس ویسنته کالدرون پس از شکست مقابل بایرن مونیخ برای آنها انتخاب کرد. پس از آن شکست، سال ها طول کشید تا ذهنیت بازنده از این تیم دور شود. با این حال با ورود دیگو سیمئونه، همه چیز برای روخی بلانکوس تغییر کرد. مرد آرژانتینی، ذهنیت تازه ای به این تیم بخشید و آنها را به سطح فوق العاده ای رساند تا اتلتیکو باز هم هویت خود را بشناسد. این یک تولد دوباره برای باشگاه بود.
فینال 1974 جام باشگاه های اروپا در تاریخ فوتبال به ندرت پیش می آید. بازی جذاب در تاریخ زیاد بوده اما اینکه یک بازی چنین تاثیر عجیبی در روند کار دو تیم برجا بگذارد، واقعا نادر بوده است. اگر کسی تاثیر یک گل را در تغییر سرنوشت قبول ندارد، باید گل هانس گئورگ شوارتزنبک را به یاد بیاورد و ما پیشنهاد می کنیم هواداران بایرن مونیخ از رفیق وفادار قیصر هم به عنوان یکی از اسطوره های بزرگ باشگاهشان یاد کنند.
زمانی که در سال 2016 بایرن مونیخ در مرحله حذفی به اتلتیکو مادرید برخورد کرد، توماس مولر تاریخ باشگاهش را می دانست. او با یک لبخند تلخ گفت: “شوارتزنبک باید با ما به مادرید می آمد.” انتقام همیشه طعم شیرینی دارد و مخصوصا وقتی چهار دهه برای آن صبر کرده باشید: “انتقام نفرین شدگان” !! ..

 

اگر دنبال کار اینترنتی بدون سرمایه هستی پیشنهاد میکنم حتما از لینک زیر دیدن کن :

www.onexiran.com