معرفی تیم ملی فوتبال مراکش

از امروز میخوایم براتون حریف های تیم ملی فوتبال ایران رو در جام جهانی 2018 به صورت کامل معرفی کنیم تا شما باهاشون آشنا بشید و بتونید تو پیش بینی هایی که انجام میدید خیلی راحت تر عمل کنید و با شناخت کافی پیش بینی کنید . امروز معرفی تیم ملی مراکش

ضمنا برای مشاهده مطلب پیش بینی ویژه جام جهانی 2018 با جوایز نفیس کلیک کنید.

مراکش؛ پسران جنگجوی صحرا

مراکش بعد از سال ها توانست جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. این تیم آفریقایی آخرین بار در سال 1998 در جام جهانی در گروه نخست با برزیل، نروژ و اسکاتلند هم گروه بود که از صعود به مرحله بعد بازماند. این تیم تنها یک بار در جام ملت های آفریقا قهرمان شده که به سال 1976 برمی گردد. این تیم در چهار دوره حضور خود در جام جهانی تنها یک بار توانسته به دور دوم راه یابد که آن دوره سال 1986 بود که مراکش توانست راهی دور دوم جام جهانی شود.(معرفی تیم ملی فوتبال مراکش)

با این حال بعد از سال ها غیبت پسران صحرا توانستند در رقابت با ساحل عاج به عنوان تیم نخست گروه جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورند. فرصت خوبی که حالا در اختیار مراکشی ها قرار گرفته تا بتوانند خود را به باشگاه های بزرگ دنیا نشان دهند.

* ستاره
مهدی بن عطیه مدافع باصلابت مراکش

مهدی بن عطیه مدافع تیم ملی فوتبال مراکش که در عضویت تیم یوونتوس قرار دارد و سابقه بازی برای بایرن مونیخ را در کارنامه ورزشی خود دارد، ستاره مراکشی ها است که تاثیر زیادی هم در صعود تیم ملی کشورش به جام جهانی ایفا کرد. او که بیش از 50 بازی ملی در کارنامه دارد سابقه بازی برای رم ایتالیا را نیز دارد. دو قهرمانی در بوندسلیگا و یک قهرمانی در سری A از افتخارات او محسوب می شود که در تابستان مهمترین رویداد خود را تجربه خواهد کرد.(معرفی تیم ملی فوتبال مراکش)

* سرمربی

هرو رنارد

هرو رنارد از مربیان کارکشته ای است که از سال 2016 هدایت تیم ملی مراکش را بر عهده داشته و با این تیم توانست جواز حضور در جام جهانی را در گروهی سخت به دست بیاورد تا محبوبیت او بیش از قبل شود. او در خیلی از کشورهای آفریقایی از جمله ساحل عاج و زامبیا مربیگری کرده است و در لیگ فرانسه نیز سابقه مربیگری در لیل و سوشو را دارد. این مربی 49 ساله فرانسوی در پست دفاع برای چند تیم فرانسوی از جمله کان بازی کرده است.
* تیم ملی مراکش در یک نگاه

افتخارات:یک قهرمانی در جام ملت های آفریقا 1976

بهترین گلزن:احمد فراس (42 گل زده)

بیشترین بازی:نورالدین نایبت (115بازی)

نحوه صعود:تیم اول گروه

عملکرد دوره قبل:-

هم گروه ها:ایران – پرتغال – اسپانیا و مراکش

دیدار اول ایران در جام جهانی 2018 با تیم ملی مراکش روز جمعه 25 خرداد در ساعت 19:30 برگزار خواهد شد

برای ورود به سایت وان ایکس بت و ثبت پیش بینی رایگان برای جام جهانی 2018 بدون ف ی لتر شکن روی لینک زیر کلیک کنید :

http://www.onexiran.com