دیروز شانزده تیم راه یافته به مرحله حذفی لیگ قهرمانان حریفان خود را شناختند و در ماه فوریه، مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آغاز می شود.

با پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل 19-2018، شانزده تیم راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شدند و دیروز، این تیم ها حریفان خود را شناختند. قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان ساعت 14:30 به وقت تهران در نیون سوئیس انجام شد.

اطلاعات مربوط به قرعه کشی

در این مرحله از مسابقات، تیم هایی که در مرحله گروهی با یکدیگر هم گروه بوده اند، در مرحله یک هشتم نهایی با یکدیگر روبرو نخواهند شد. تیم های هم وطن نیز به یکدیگر برخورد نخواهند کرد. همچنین تیم های هم سید، نمی توانند با هم روبرو شوند. برای مثال، امکان رویارویی اتلتیکو مادرید و لیورپول که هر دو، تیم دوم گروه خود بودند، وجود ندارد. علاوه بر آن، تیم های سرگروه، در بازی برگشت میزبان خواهند بود. دور رفت مسابقات در روز های 23، 24، 30 بهمن و 1 اسفند برگزار خواهد شد و دور برگشت، در روز های 16، 17، 23 و 24 اسفند انجام خواهد شد.

فهرست تیم های راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی

سید یک: دورتموند آلمان، بارسلونا اسپانیا، پاری سن ژرمن فرانسه، پورتو پرتغال، بایرن مونیخ آلمان، منچسترسیتی انگلیس، رئال مادرید اسپانیا، یوونتوس ایتالیا

سید دو: اتلتیکومادرید اسپانیا، تاتنهام انگلیس، لیورپول انگلیس، شالکه آلمان، آژاکس هلند، المپیک لیون فرانسه، آ اس رم ایتالیا، منچستریونایتد انگلیس

قرعه کشی

شالکه-منچسترسیتی

اتلتیکومادرید-یوونتوس

منچستریونایتد-پاری سن ژرمن

تاتنهام-دورتموند

المپیک لیون-بارسلونا

رم-پورتو

آژاکس-رئال مادرید

لیورپول-بایرن مونیخ

 

اگر دنبال کار اینترنتی بدون سرمایه هستی پیشنهاد میکنم حتما از لینک زیر دیدن کن :

www.onexiran.com