مدیر ورزشی باواریایی ها در خصوص نقل و انتقالات تیمش به گفتگو پرداخت.

بایرن مونیخ در دوحه به سر می برد و تمرینات خود را در آنجا آغاز کرده است. در این حین حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ در گفتگو با خبرنگاران در خصوص مسائل مخلتف به خصوص نقل و انتقالات به گفتگو پرداخت.

به نقل از اشپورت بیلد، وی ابتدا در خصوص انتقال بنجامین پاوار گفت:

پاوار یک بازیکن جوان و قهرمان جهان است. بسیار خوشحالیم و باعث افتخار است که بازیکنی مانند وی را در تیم مان خواهیم داشت.

او در مورد وضعیت خامس رودریگز افزود:

بحث های زیادی در این خصوص داشته ایم. هامس باید آرامش داشته باشد تا بتواند بهترین توانایی های خود را به معرض نمایش بگذارد. ما نیز هرکاری در این خصوص انجام خواهیم داد. می دانم که او تا چه حد می تواند در تیم بازیکنی مهم باشد. تصمیم در خصوص قرارداد؟ هنوز زمان داریم و می توانیم صبر کنیم.

صالح حمیدزیچ در خصوص جدایی بازیکنان بایرن مونیخ در ژانویه اضافه کرد:

می توانم این را بگویم که هیچ بازیکنی در نقل و انتقالات ژانویه از بایرن مونیخ جدا نخواهد شد و به نظرمان در حال حاضر زمان مناسبی برای جدایی بازیکنی نیست.

مدیر ورزشی بایرن مونیخ در خصوص آرین روبن و فرانک ریبری تصریح کرد:

احتمال زیاد امسال آخرین فصل حضور ریبری در بایرن مونیخ خواهد بود. اجازه دهید در حال حاضر در این خصوص صحبت نکنیم. او یک عصر و تاریخ در اینجا داشته و به این مسئله افتخار می کنیم. می خواهیم با روبن و ریبری در بالاترین سطح خداحافظی کنیم.

وی در خصوص علاقه بایرن مونیخ به کالوم هادسون اودوی و لوکاس هرناندز ادامه داد:

هادسون اودوی بازیکنی بسیار جذاب بوده و کاملا مایل به امضای قرارداد با او هستیم. او کاملا مناسب سیستم بازی ماست و سرعت و قدرت دریبل زنی بالایی دارد و در کنار این ها می تواند گلزنی نیز بکند.

لوکاس هرناندز بازیکنی بسیار خوب در اتلتیکو مادرید بوده است. در حال حاضر چیز مشخصی وجود ندارد. باید ببینیم چه چیزی ممکن خواهد بود.

 

اگر دنبال کار اینترنتی بدون سرمایه هستی پیشنهاد میکنم حتما از لینک زیر دیدن کن :

www.onexiran.com