کارلوس کی‌روش: “پرتغال تیمی ملی است که اسمش کریستیانو رونالدو است و یک گروه بازیکن که به دنبال او می‌دوند. در پرتغال بیشتر از آنکه درباره تیم صحبت شود راجع کریستیانو صحبت میشود. او 90 درصد تیممان را تشکیل میداد، بدون او هیچ نبودیم.”

پله: “کریس رونالدو بیشترین شباهت را به رونالدیو برزیلی دارد. گلزنی است که توانسته بیش از 300 گل برای رئال بزند. یکی از بهترین های تاریخ است و بی تردید همچنان رئال را خوشحال خواهد کرد.”

املیانو بوترگانو: “رونالدو یک پدیده است. سبک بازی او منحصر به فرد است. او بازیکنی است که هر روز قصد دارد از روز قبل بهتر شود. رونالدو جاه طلب است با توانایی‌های بالا در امر گلزنی و تاثیر زیادی در رختکن تیم، او بزرگترین مهاجمی است که تا به حال پیراهن رئال مادرید را پوشیده است.”

سر آلکس فرگوسن: “او بازیکن باور نکردنی است. تاریخ منچستر یونایتد بازیکنان بزرگی به خود دیده است که در این بین رونالدو می‌تواند با همه آنها مقایسه شود. اگر چه او توانایی ذاتی دارد، اما او در خیلی جاها توانایی‌های خودش را بهبود می‌بخشد. او مدام تمرین می‌کند که در این مورد شبیه اریک کانتوناست، او قطعا ارزش بالایی برای رئال مادرید دارد.”

رود گولیت: “آن چیزی که برای دیوید بکام رخ داد برای رونالدو نیز رخ داده است. مردم از آنها انتقاد می‌کنند به این خاطر که مردم به خوش منظر بودن آنها حسادت می‌کنند، اما از نظر من رونالدو بازیکن ایده‌آلی است. او سریع، قدبلند، ضربه سرزن، تکنیکی، پنالتی گیر و ضربه آزاد زن قهاری است. او یک رهبر کامل برای تیم است، به نظر من او یک استثناست.”

دیگو مارادونا: “کریستیانو رونالدو سال‌ها برای رسیدن به سطح خوب در رده ملی تلاش کرده است. بهترین بازیکن جهان در کنار لیونل مسی قبلا زمانی که برای تیم ملی پرتغال بازی می‌کرد، ناامید و بد اخلاق به نظر می‌رسید، اما بعد از چند بازی خوب برای تیم ملی پرتغال و گل زدن او برای تیم ملی، توانست پرتغال را به نیمه نهایی برساند همیشه وقتی سوپر استارها را در بهترین فرم ببینید لذت بخش است. او به مردم پرتغال نشان داد که لیاقت این که سمبل او در لیسبون ساخته شود را دارد.”

پیکه: “کریس رونالدو به هیچ وجه عوض نشده است. از زمانی که در منچستریونایتد با او هم‌تیمی بودم به همین شکل بود. او بازیکن بزرگی است و سخت تمرین می‌کند. جاه طلب است و برای رسیدن به اهدافش همه کاری انجام می‌دهد.

گرت بیل: “به نظر من، رونالدو بهترین بازیکن دنیاست. حضور او، نقش مهمی در تصمیم من برای پیوستن به رئال داشت. بازی کردن در کنار او یک افتخار است. در رئال، رونالدو رئیس است. باید ببینیم او چه می گوید.”

مایکل اوون: “کریستیانو رونالدو کامل ترین بازیکن تاریخ است، کاری وجود ندارد که او انجام نداده باشد. او سریع است، گل های زیادی به ثمر می رساند، توانایی بازی با هر دو پا را دارد، تکنیکی است و می تواند با ضربات سر نیز گلزنی کند. او قدرتمند هم هست و می تواند در تمام بازی ها به میدان برود که نشان از پایداری اوست. هیچ کاری وجود ندارد که او نتواند انجامش دهد.”

سربابی چارلتون: “رونالدو واقعا بهترین بازیکن جهان است. او کارهایی در زمین مسابقه انجام می دهد که من ندیدم بازیکنی دیگر بتواند آن را انجام دهد. دیدن بازی رونالدو لذت‌بخش است. برای یک بازیکن سخت است که مثل یک هیولا توپ را از بازیکن حریف بقاپد و آن را جلو ببرد و وارد دروازه حریف کند ولی او در هر بازی این کار را انجام می دهد.”

رافائل نادال: “من همیشه انگیزه رونالدو را برای جوانانی که در اول راه ورزش هستند می‌گویم و دوست دارم آنها نیز مثل رونالدو شوند. رونالدو دوران فوتبال باشکوهی داشته است و بازیکن بی نظیری است.”

گرد مولر: “کریستیانو همواره در حال گلزنی است، او چه در فرم خوبش باشد یا نه، ستاره اول تیم ملی کشورش و رئال مادرید خواهد بود.”

لوییز فیگو: “مرا با رونالدو مقایسه میکنند، برای من افتخار است که با بهترین بازیکن تاریخ مقایسه شوم.”

یحیی توره: “شما اگر مقابل کریستیانو بازی کنید تبدیل به بهترین هافبک جهان میشوید.”

زیدان: “مسی؟ از نظر من رونالدو بهترین بازیکن دنیاست. او چیزهای زیادی می گویند اما او قلبی رئوف دارد و انسان فروتنی است. مسی و رونالدو باهم رقیب هستند و این رقابت برای هردویشان خوب است. این مساله کمک کرده است تا هر دو به بازیکنان بهتری بدل شوند. این رقابت به نفع فوتبال است و مردم از آن لذت می برند.”

کارلو آنچلوتی: “رونالدو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ است. بهترین مهاجم تاریخ فوتبال. رونالدو درون زمین باید احساس آزادی کند. دوست ندارد پشت به دروازه بازی کند. ترجیح می دهد در جناحین بازی کند. در سیستم 3-3-4 در سمت چپ قرار می گرفت اما همیشه آزادی بیشتری می خواست. هرگز بازیکنی بهتر از او نداشته ام.”

ماریو گوتزه: “همه مرا مسی کوچک صدا می زنند اما من دوست دارم CR7 کوچک صدا زده شوم.”

وینست کمپانی: “متوقف کردن رونالدو بسیار سخت تر و مشکل تر از مسی است. او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ است.”

دروگبا همه میدانند رونالدو بهترین بازیکن دنیاست اما می ترسند آن را به زبان بیاورند!”

فرناندو تورس: ” از نظر من “رونالدو” بهترین بازیکن جهان است و بازیکنی نیست که بتوان او را با “رونالدو” مقایسه کرد.

لی کلایتون این روزنامه نگار باسابقه نیز درباره این بازیکن گفت: “رونالدو” برای من یعنی قدرت، سرعت، تمام کنندگی، شور و شوق و همه این‌ها. او برای من فراتر از “جورج بست” است. “مسی” بازیکن خوب و زیرکی است که با دریبل‌های ریز خود شهرت یافته است ولی من “رونالدو” را انتخاب می ‌کنم. “رونالدو” هر کاری که “مسی‌” می کند را می تواند بهتر انجام دهد و همین باعث شده است تا رشد کند و به بازیکن بزرگی تبدیل شود.

ریو فردیناند“رونالدو” توانایی‌های زیادی دارد و توانسته خیلی خوب در سال‌های اخیر خودش را ثابت کند. تنها چیزی که باعث شده است “رونالدو” تا این حد پیشرفت کند انگیزه بالای اوست که در کنار سخت‌کوشی زیاد باعث شده است تا “رونالدو” به بازیکن بزرگی تبدیل شود. او در منچستریونایتد و لیگ سخت انگلیس خودش را اثبات کرد و به بازیکن بزرگی تبدیل شد و در رئال مادرید مسیر خودش را ادامه داد. من “رونالدو” را تحسین می‌کنم. او با توانایی و تمرین زیاد توانست پیشرفت کند و به بازیکن بزرگی تبدیل شود.

ژوزه مورینیو“مورینیو ”در رئال‌مادرید سابقه کار با “رونالدو” را دارد و به خوبی از توانایی این فوق ستاره آگاه است. او درباره “رونالدو” می گوید: ” او بهترین بازیکن جهان است. خیلی ساده. بهترین بازیکن جهان؟ بله قطعا. شاید هم بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان. من بازی “مارادونا” را چند بار دیدم. بازی “پله” را اصلا ندیدم ولی این را می توانم بگویم که “رونالدو” فوق العاده است. او همه توانایی لازم برای یک فوتبالیست را دارد. او یک ماشین گلزنی است و یک بازیکن باورنکردنی. او دقیقا مثل “زیدان” است یعنی بازیکنی مثل او نخواهد آمد.”

بوفون ” اگر پویول مالدینی و کاناوارو مدافعین تیم من باشد قول میدهم تا پایان فصل گلی دریافت نکنم البته اگر کریس رونالدو حریف ما نباشد!!!

 

اگر دنبال کار اینترنتی بدون سرمایه هستی پیشنهاد میکنم حتما از لینک زیر دیدن کن :

www.onexiran.com