فکر می کنم سرنوشت مویزه کین این است که بازیکن بزرگی شود. او بازیکنی با کیفیت بسیار بالاست و هر زمان در حال پیشرفت است. من معتقدم می تواند به بازیکن بسیار بزرگی تبدیل شود.
مویزه کین متولد سال 2000 میلادی است و اگر امشب در ترکیب اصلی حاضر باشد، به اولین بازیکن متولد قرن جدید تبدیل می شود که از ابتدا برای ایتالیا بازی کرده است:

کین همیشه خوب کار کرده و پتانسیل بسیار زیادی دارد اما نباید فراموش کنید او هنوز 19 ساله است. بنابراین نباید توقع زیادی از او داشته باشیم. قطعا اشتباهاتی خواهد داشت اما من معتقدم ما در مسیر درستی هستیم. من به طور کلی روی بازیکنان جوان تمرکز کرده ام تا آنها آینده تیم ملی را بسازند. به طور واضح ما به بازیکنان باتجربه هم نیاز داریم تا بازیکنان جوان را رهبری کنند زیرا اشتیاق و انگیزه در جوانان زیاد است اما تجربه در این موقعیت ها ضروری است.
بازیکنانی مثل جورجو کیه لینی، لئوناردو بونوچی، جورجینیو و مارکو وراتی می توانند به این بچه ها برای ساختن آینده کمک کنند.
ماتیا پرین هم در آخرین جلسه تمرین ایتالیا دچار مصدومیت شد. این در حالی است که برایان کریستانته از رم، آرماندو ایتزو از تورینو و کوین لازانیا از اودینزه از جایگاه تماشاگران بازی را تماشا می کنند. گفته می شود مویزه کین با شماره 14 بازی می کند و شماره 10 معروف آتزوری به فدریکو برناردسکی می رسد.

 

اگر دنبال کار اینترنتی بدون سرمایه هستی پیشنهاد میکنم حتما از لینک زیر دیدن کن :

www.1xiran33.com