دورتموند میزبان بایرن مونیخ بود.

تیم های دورتموند و بایرن مونیخ در چارچوب رقابت های بوندس لیگا برابر یکدیگر قرار گرفتند.

اطلاعات بازی

تورنمنت: بوندس لیگا 2018-2019
روز و تاریخ بازی: شنبه | 19 آبان 1397
مکان: سیگنال ایدونا پارک
داور: مانوئل گرافه

گلزنان و دقایق: لواندوفسکی (26-52) برای بایرن مونیخ – رویس (49-67) و آلکاسر (73) برای دورتموند

شرح بازی

میزبان بازی را بهتر آغاز کرد ولی بایرنی ها کم کم توپ و میدان را در اختیار گرفتند. اولین موقعیت جدی را دورتموند در دقیقه 10 خلق کرد. رویس توپ را از هوملس دزدید و در شرایطی که هیچ مدافعی در پیش رو نداشت از روی خط محوطه جریمه شوت زد ولی نویر آن را مهار کرد. چهار دقیقه بعد یک سانتر زمینی خطرناک در باکس پنالتی بایرن ارسال شد ولی نویر قبل از اینکه توپ به سانچو برسد، آن را مهار کرد. بایرن گل اول را زد و هافبک های تیم، روحیه بیشتری پیدا کردند. دورتموندی ها اصلا نمی توانستند نمایش های فوق العاده خود در بازی های قبل را در نیمه اول برابر بایرن تکرار کنند. هیتز در دقیقه 33 شوت ناگهانی رییری را برگشت داد. نیمه اول 1-0 به نفع بایرن به پایان رسید.

دورتموند نیمه دوم را بهتر آغاز کرد. آنها نمی خواستند در خانه مغلوب شوند و فاصله 4امتیازی با بایرن مونیخ را از دست بدهند. شاگردان فاوره خیلی زود به گل تساوی رسیدند. مهاجم لهستانی دوباره گل برتری را برای بایرن به ثمر رساند. توپ و میدان در اختیار دورتموند بود و موقعیت های گل یکی پس از دیگری از دست می رفتند. در دقیقه 58، رویس در دو قدمی دروازه بایرن صاحب موقعیتی ایده آل شد. ضربه او که از نویر هم گذشته بود توسط مدافع بایرن دفع شد. در دقیقه 60، لواندوفسکی توپ را وارد دروازه حریف کرد ولی پرچم کمک داور بالا بود و گل پذیرفته نشد. یک دقیقه بعد، روی اشتباه هوملس، سانچو از سمت راست یورش برد و سانتر زمینی او در برابر دروازه نویر به آلکاسر رسید. مهاجم گلزن دورتموند تعلل کرد و توپ دفع شد. لارسن هم توپ را به فضای بالای دروازه زد. در دقیقه 64، رویس در موقعیتی خوب پشت محوطه جریمه میهمان صاحب توپ شد ولی ضربه اش از بالای تیر دروازه بایرن به بیرون رفت. او بالاخره گل تساوی را زد تا ورزشگاه غرق در شادی شود.

بایرنی ها نمی توانستند در برابر سیل خروشان زنبورها مقاومت کنند و مدافعین این تیم نمایش ضعیفی داشتند. آلکاسر گل سوم را هم زد. طرفداران دورتموند سر از پا نمی شناختند. نیمه دوم کاملا با نیمه اول متفاوت بود. بایرن تلاش می کرد به گل تساوی برسد. در دقیقه 90+2، واگنر با هیتز بر سر شروع مجدد بازی درگیر شد و داور به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد. یک دقیقه بعد، نویر برای سرزنی روی ضربه کرنر جلو آمد اما نتوانست کاری از پیش ببرد. توپ برگشت و دروازه خالی بود. ریبری به سرعت خودش را به توپ رساند تا گل چهارم ثبت نشود. در دقیقه 90+5، روی ارسال از سمت راست، لواندوفسکی با فرصت طلبی و یک ضربه پشت پا توپ را وارد دروازه میزبان کرد ولی کمک داور اعلام کرد او در موقعیت آفساید بوده و گل مردود شد.

شرح گل ها

لواندوفسکی – 26 (بایرن مونیخ): توپ از سمت راست روی دروازه دورتموند سانتر شد. زاگادو غفلت کرد و لواندوفسکی در شرایطی که هیچ بازیکنی از حریف او را پوشش نداده بود، با ضربه سری دیدنی، گل اول بازی را به ثمر رساند.

رویس – 49 (دورتموند): رویس در برخورد با نویر سرنگون شد. داور به نشانه پنالتی در سوت خود دمید. دروازه بان تیم ملی آلمان به شدت به این تصمیم اعتراض کرد. رویس پشت توپ ایستاد و توپ را خلاف جهت حرکت نویر به تور رساند.

لواندوفسکی – 52 (بایرن مونیخ): مولر از سمت راست به محوطه جریمه حریف یورش برد. پاس کات بک او را گرنابری با پشت پا زد. کیمیش در نزدیکی تیر عمودی دروازه دورتموند، توپ را سانتر کرد. لواندوفسکی در نزدیکی خط دروازه ایستاده بود و با ضربه سر، دروازه خالی میزبان را باز کرد.

رویس – 67 (دورتموند): ارسال کوتاه از سمت راست انجام شد و رویس بدون مکث توپ را با ضربه ای دیدنی به کنج دروازه بایرن فرستاد.

آلکاسر – 73 (دورتموند): دورتموند یک ضدحمله سریع ترتیب داد. تمام مدافعان بایرن جا ماندند و آلکاسر در موقعیتی فوق العاده با نویر تک به تک شد. او با ضربه ای دقیق توپ را وارد دروازه بایرن کرد تا بازی 3-2 شود.

 

اگر دنبال کار اینترنتی بدون سرمایه هستی پیشنهاد میکنم حتما از لینک زیر دیدن کن :

www.onexiran.com