دورتموند این هفته به مصاف آینتراخت فرانکفورت رفت.
تیم های دورتموند و آینتراخت فرانکفورت در چارچوب مسابقات بوندس لیگا برابر یکدیگر قرار گرفتند.

اطلاعات بازی :
تورنمنت: بوندس لیگا
روز و تاریخ بازی: جمعه | 23 شهریور 1397
مکان: سیگنال ایدونا پارک
داور: بنجامین کورتوس
گلزنان و دقایق: دیالو (36) و ولف (72) و آلکاسر (88) برای دورتموند – هالر (68) برای آینتراخت فرانکفورت

بورسیا دورتموند لوسین فاوره هنوز هم برای کسب پیروزی متزلزل نشان می دهد و خبری از اقتدار های سال های گذشته اش نیست! تیمی که در سیگنال ایدونا پارک رقبای خود را یکی پس از دیگری زیر پا می گذاشت، حالا به سختی می تواند پیروزی را کسب کند! حتی برای اینتراخت فرانکفورت! چرا که در گذشته آنها در چنین نبرد هایی هرگز دچار دلهره نمی شدند.

در جریان این دیدار عبدو دیالو در دقیقه 36 توانست گل اول بازی را برای دورتموند ها به ثمر برساند تا آنها یک گام دیگر برای رسیدن به صدر جدول بوندسلیگا نزدیک شوند، اما گل دقیقه 69 سباستین هالر تمامی نقشه های فاوره را نقش بر آب کرد تا وستفالنی ها سراسر حمله شوند و نهایتا در دقیقه 72 بتوانند توسط ماریوس ولف باز هم گل برتری بازی را به ثمر برسانند.

در پایان پاکو آلکاسر تازه وارد نیز پایش به گزلنی باز شد تا دورتموند با پیروزی 3_1 توانست خود را با 7 امتیاز موقتا برای ساعاتی به صدر جدول بوندسلیگا برساند تا در انتظار دیدار بایرن مونیخ و بایرلورکوزن بنشیند و سرنوشت خود را برای رتبه اش در این رقابت ها دنبال کند.

شرح گل ها :

1-0 ؛ دیالو – 36 (دورتموند): روی کرنر ارسالی از سمت چپ، دیالو ضربه سر چکشی راهی دروازه حریف کرد که با واکنش دروازه بان همراه شد. او در ریباند توپ را وارد دروازه میهمان کرد.
1-1 ؛ هالر – 68 (آینتراخت فرانکفورت): یورش سریع آینتراخت با یک ارسال دقیق و هوشمندانه توام شد. هالر در شرایطی نه چندان متعادل با پای راست گل تساوی را به ثمر رساند.
2-1 ؛ ولف – 72 (دورتموند): ولف در داخل باکس پنالتی حریف صاحب توپ شد و با ضربه ای محکم و زمینی گل برتری تیمش را وارد دروازه کرد.
3-1 ؛ آلکاسر – 88 (دورتموند): آلکاسر که در نیمه دوم به زمین آمده بود از روی خط محوطه جریمه حریف با ضربه ای دیدنی و محکم توپ را به کنج دروازه آینتراخت فرستاد.

 

اگر دنبال کار اینترنتی بدون سرمایه هستی پیشنهاد میکنم حتما از لینک زیر دیدن کن :

www.onexiran.com