گاهی وقت ها باید توی یک بازی عمدا ببازی تا فقط از اون بازی خارج بشی چون همیشه بازی های مهم تری هم هست؛این نظام روزگاره؛دنیا اینجوری کار می کنه.
توی این یک سال و خرده ای که اینجا بودم،با آدم های زیادی آشنا شدم و از همشون چیزهای زیادی یاد گرفتم اما همه این چیزها،یک تجربه کوچیکه که می تونم توی زندگی واقعیم ازشون استفاده کنم.اینجا برای من اتفاق هایی افتاد که نباید می افتاد مثلا دوست نداشتم به کسی فحش بدم و از روزی که عضو اینجا شدم،هدفم همین بود که به کسی فحش ندم اما اتفاق هایی که پیش اومد،اجازه نداد که روی قراری که با خودم گذاشتم،بمونم.
اولین روزی که عضو اینجا شدم،اصلا دوست نداشتم صفحه جدیدم رو مثل صفحه قبلیم اداره کنم؛صفحه قبلی من پر بود از مطلب های چرت و پرتی که خودم هم حوصله خوندنشون رو نداشتم،با همه جور آدمی صحبت می کردم یا اینکه سعی می کردم شبیه بعضی از آدم های بی سر و تهی باشم که پیگیریشون کرده بودم و همه حرفی می زدم،بدون اینکه فکر کنم طرف مقابلم چه جور آدمیه.
اما توی صفحه جدیدم فقط مطالبی رو فرستادم که ارزش خوندن و وقت گذاشتن داشتن،با آدم هایی که از نظر خودم خاص بودن،صحبت می کردم مثل آقا علیرضا که واسشون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و مهم تر از همه،خودم بودم با همون طرز فکر خودم.
یک سال و سه ماه زمان کمی نیست و فکر می کنم زمان رفتن من هم رسیده اما این “رفتن” به معنی رفتن کامل نیست؛من فقط حضور خودم رو محدودتر می کنم و فقط روزهای جمعه و به مدت یک ساعت اینجا هستم.
اما مسئله ای هست که باید حلش کنم و اطلاع رسانی کنم:
“کلبه عمو تام” هنوز تموم نشده که به خاطر تعلل خودم بود؛اگه دو ماه بین زمان انتشارش وقفه نمی انداختم،الان تموم شده بود.روزهای جمعه حتما “کلبه عمو تام” رو خواهیم داشت.
سال قبل با وجود بیماری دو ماهه که باعث شد از درس ها عقب بمونم،از خیلی از هم کلاسیام جلوتر بودم و از این موضوع خیلی چیزها دستگیرم شد که مهم ترینش این بود که می تونم با تلاش و پشتکار زیاد به هدفم برسم.
دو سال زمان زیادی هست اما دلیل قانع کننده ای نیست برای تلاش نکردن.دو سال تلاش می کنم اما بقیه عمرم رو در آرامش خواهم بود و این چیزیه که مهمه.
از همه کسانی که توی این مدت،مطالب طولانی من رو تحمل کردن و با نظراتشون بهم نیرو دادن،سپاس گزارم و امیدوارم که توی همه مراحل زندگیشون سلامت،موفق و خوشبخت باشن و نگاه خدا هیچ وقت ازشون برنگرده.
خداحافظ

 

اگر دنبال کار اینترنتی بدون سرمایه هستی پیشنهاد میکنم حتما از لینک زیر دیدن کن :

www.onexiran.com