بایرن مونیخ میزبان لیورپول بود.

تیم های بایرن مونیخ و لیورپول در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برابر یکدیگر قرار گرفتند.

اطلاعات بازی

تورنومنت: لیگ قهرمانان اروپا 2018-2019
روز و تاریخ بازی: چهارشنبه | 22 اسفند 1397
مکان: ورزشگاه آلیانز آرنا
داور: دنیله اورساتو
گلزنان و دقایق: مانه (26-84) و فن دایک (69) برای لیورپول – ماتیپ (گل به خودی-39) برای بایرن مونیخ

ترکیب دو تیم

در تصویر قید شده است.

شرح بازی

هر دو تیم، بازی را محتاطانه آغاز کردند. آنها به خوبی می دانستند که جبران گل خورده در این بازی حساس و مهم، کار سختی است. در دقیقه 7، ضربه تیاگو از بالای دروازه آلیسون به بیرون رفت. در دقیقه 10، لواندوفسکی در باکس پنالتی لیورپول سرنگون شد ولی داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت. در دقیقه 24، فیرمینو با یک شوت ناگهانی دروازه نویر را تهدید کرد. ضربه او با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. سادیو مانه گل اول بازی را به ثمر رساند. شاگردان کلوپ بعد از گل هم بهتر از بایرن بازی می کردند. در دقیقه 33، رابرتسون روی پاس مانه در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شوتزنی شد. ضربه او را نویر به کرنر فرستاد. ماتیپ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و نتیجه مساوی شد. نیمه اول با نتیجه 1-1 به پایان رسید.

در دقیقه 49، صلاح روی یک ضدحمله، پا به توپ به سمت دروازه بایرن حرکت کرد. او از روی خط محوطه جریمه، ضربه ای محکم روانه دروازه کرد و نویر توپ را مشت کرد. در دقیقه 60، گنابری از سمت راست نفوذ کرد. سانتر زمینی او از مقابل دروازه گذشت. لواندوفسکی خودش را به سمت توپ پرتاب کرد ولی نتوانست به توپ ضربه بزند. فن دایک گل دوم لیورپول را به ثمر رساند. در دقیقه 74، صلاح وارد محوطه جریمه بایرن شد ولی ضربه نهایی را نتوانست محکم بزند. نویر، توپ را با پا برگشت داد. در دقیقه 80، ضربه از راه دور فیرمینو را نویر به راحتی مهار کرد. مانه گل سوم لیورپول را هم زد. بازی با پیروزی 3-1 لیورپول خاتمه یافت و این تیم به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان رسید.

شرح گل ها

مانه – 26 (لیورپول):‌ نویر اشتباه کرد و دروازه اش را ترک کرد. مانه توپ را در باکس پنالتی بایرن دریافت کرد و با یک چرخش، نویر را جا گذاشت. او با یک ضربه هوشمندانه توپ را به کنج دروازه بایرن فرستاد.

ماتیپ (گل به خودی) – 39 (بایرن مونیخ):‌ گنابری از سمت راست یک یورش سریع را آغاز کرد. سانتر کوتاه او در دهانه دروازه با برخورد به ماتیپ تبدیل به گل تساوی بایرن شد.

فن دایک – 69 (لیورپول):‌ کرنر از سمت راست ارسال شد. فن دایک بالاتر از همه با ضربه سر، گل دوم قرمزها را به ثمر رساند.

مانه – 84 (لیورپول):‌ صلاح توپ را از سمت راست ارسال کرد. مانه که پشت هوملس جایگیری کرده بود با ضربه سر دروازه نویر را باز کرد.

 

اگر دنبال کار اینترنتی بدون سرمایه هستی پیشنهاد میکنم حتما از لینک زیر دیدن کن :

www.1xiran33.com