ورزش11 – دو تیم پرطرفدار رئال مادرید و بارسلونا در جذاب‌ترین دیدار این هفتۀ فوتبال اروپا و مسابقۀ رفت از مرحلۀ نیمه‌نهایی رقابت‌های کوپا دل ری، از ساعت 23:30 به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت این دیدار با تساوی 1_1 دو تیم به پایان رسید. آبی‌اناری‌ها درحالی پذیرای دشمن دیرینۀ خود بودند که لیونل مسی فوق ستاره و محور اصلی این تیم، از روی نیمکت نظاره‌گر این دیدار بود

علارغم حمایت هواداران پرشور تیم میزبان در ورزشگاه نیوکمپ، قوهای سپید بازی را تهاجمی آغاز کردند. نفوذه و سرعت بالالی وینیسیوس جوان بارها خط دفاع بارسلونا را نزدیک به دروازۀ خودی نگه داشت. در دقیقۀ 6 کریم بنزما امیدِ این روزهای مادریدی‌ها سانتر بلند وینیسیوس را با یک پاس کوتاه و دقیق به لوکاس رساند تا گل اول بازی به نام رئالی‌ها رقم بخورد.
آبی‌اناری پوشان در ادامه کمی جلو آمدند و اما همچنان شوک دریافت گل دقایق ابتدایی بی‌نظمی مشهودی در حرکات تیمی میزبان ایجاد کرد. مالکوم جوان همچون همتای برزیلی خود بارها از سرعت خود استفاده کرد تا از فضای پشت مارسلو بهره ببرد اما تلاش او در نیمۀ اول حریف تجربۀ بالای ماسلو نشد.
در نیمۀ دوم شاگردان ارنستو والورده با نگرشی به مراتب بهتر نسبت به 45 دقیقۀ ابتدایی در میدان حاضر شدند. بارسلونا با تسریع بخشیدن به حرکات ترکیبی خود سعی کرد حریف را وادار به اشتباه کند.
در نهایت در دقیقۀ 57 اشتباه بزرگ مدافعین مادرید و سرعت بالای آلبا، مالکوم جوان را در موقعیت بسیار خوبی قرار داد و او موفق شد تک گل خورده را با یک شوت دیدنی جبران کند.
گل تساوی کمی فشار را از روی میزبان برداشت. در دقیقۀ 63 لحظۀ موعود برای هواداران بارسلونا فرا رسید و لیونل مسی جای کوتینیو را در میدان گرفت.
بازی شجاعانۀ مادریدی‌ها در این دیدار خط بطلانی بر نمایش ضیف این تیم در فصل جاری بود اما بی‌دقتی‌های گرت بیل نتوانست این مهم را تکمیل کند.
در ادامه نبوغ مسی هم نتوانست برای بارسلونا رهگشا باشد و این دیدار با سوت داور بازی با نتیجۀ 1_1 مساوی به پایان رسید، تا دو تیم از همین لحظه برای بازی برگشت در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مهیا شوند.

 

اگر دنبال کار اینترنتی بدون سرمایه هستی پیشنهاد میکنم حتما از لینک زیر دیدن کن :

www.onexiran.com