جام جهانی روسیه کمتر از چند روز دیگر آغاز خواهد شد و خیل علاقه مندان به فوتبال در کشورمان پیگیر قیمت وچگونگی خرید بلیط جام جهانی 2018 برای حمایت از تیم ملی فوتبال کشورمان هستند. در این مقاله قصد داریم تا به بررسی بلیط جهانی ۲۰۱۸ روسیه بپردازیم.

ضمنا سایت وان ایکس بت مسابقه پیش بینی جام جهانی به صورت رایگان را برگزار میکند که جوایز نفیسی از جمله خودرو دارد . برای ورود به وان ایکس بت روی لینک رو به رو بدون ف ی لتر شکن کلیک کنید: http://www.onexiran.com

برای مشاهده مطلب پیش بینی جام جهانی 2018 با جوایز نفیس اینجا کلیک کنید
نحوه ی خرید بلیط بازی های جام جهانی روسیه

بهترین راه برای خرید بلیط جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سایت فیفا میباشد. اگر Credit card بین المللی دارید میتوانید با پرداخت پول مستقیما به حساب فیفا بلیط خود را تهیه کنید. در غیر اینصورت باید به شرکت های واسطه مراجعه کرده و با پرداخت ریالی به این شرکت ها بلیط را تهیه کنید. که یکی از این شرکت ها شرکت یکتاسفر نماینده انحصاری جورجین ایر ویز در ایران میباشد.

تهیه Fan ID

 

یکی از مزایای جام جهانی روسیه برای کسانی که بلیط تهیه میکنند عدم نیاز به ویزا میباشد . هوادارن فوتبال با مراجعه به سایت فیفا و ثبت شماره بلیط ها و شماره پاسپورت و عکس خود میتوانند شناسه هواداری را دریافت کرده و بدون ویزا در روسیه تردد کنند. همچنین امکان استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نیز برای دارندگان Fan ID رایگان میباشد.
مزایای شناسه هواداری (FAN ID)در جام جهانی 2018 روسیه

بلیط جام جهانی 2018 روسیه بازی به بازی متفاوت میباشد ارزانترین قیمت مربوط به مسابقات گروهی میباشد که از ۱۰۵ تا ۲۱۰ دلار میباشد. گرانترین بلیط ها مربوط به بلیط فینال میباشد که از ۴۵۵ تا ۱۱۰۰ دلار توسط فیفا تعیین شده است.

 

بلیط بازی افتتاحبه:از ۲۲۰ دلار تا ۵۵۰ دلار
بلیط بازی های گروهی:۱۰۵ تا ۲۱۰ دلار
بلیط یازی های یک هشتم: بین ۱۱۵ تا ۲۴۵ دلار
بلیط بازی های یک چهارم:بین ۱۷۵ تا ۳۶۵ دلار
بلیط بازی های نیمه نهایی: بین ۲۸۵ تا ۷۵۰ دلار
بلیط بازی رده بندی:بین ۱۷۵ تا ۳۶۵ دلار
بلیط فینال: بین ۴۵۵ تا ۱۱۰۰ دلار

در تصویر زیر جایگاه های مختلف که با رنگ بندی مشخص شده اند مشاهده میفرمایید.